Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Válaszd azt, ami leginkább TE vagy!

Feladatok

  • Támogató egységek könyvviteli elszámolásainak megszervezése, ellenőrzése, havi költséglisták elkészítése
  • Vállalati új projektekhez/folyamatokhoz kapcsolódó procedúrák kidolgozása
  • Negyedéves Intercompany egyeztetések elvégzése
  • Éves beszámoló elkészítése, könyvvizsgálóval való auditálása
  • Üzemanyag behozatalra a NAV-nál képzett bankgarancia monitorozása, a bevallásokkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Zárási feladatok elvégzése
  • Számla elemzések ellenőrzése
  • Különböző KSH, MNB jelentések készítése
  • Vállalati biztosítások és ezzel kapcsolatos káresemények kezelése
  • Tárgyi eszközök könyvviteli nyilvántartása, elszámolása, leltárak lebonyolításának megszervezése és a selejtezett eszközök kivezetése a könyvekből
  • Éves amortizációs budget tervezése, követése
  • Hatósági – és könyvvizsgálattal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Béradatok főkönyvi rendszerben való egyeztetése, analízise
  • 5 fős csapat toborzása, képzése és irányítása, a munkafeladatok folyamatos és időben történő elvégzésének biztosítása

Elvárások

  • Felsőfokú közgazdasági és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, megbízható Ms Office -, Excel ismeret
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy francia nyelvtudás
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodás, proaktív és problémamegoldó személyiség
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Vezetői tapasztalat

Előnyök

  • Terhelhetőség
  • Teljesítmény orientált személyiség
  • Munka iránti elhivatottság
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Oracle ERP rendszer ismerete

Juttatások

  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Cafetéria kártya
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • Fejlődési prémiumrendszer
  • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • Mobil telefon
  • Laptop
  • Publikálva: 2020-02-21
  • Munkaviszony: Határozatlan időre
  • Foglalkoztatás: Teljes munkaidős
  • Iskolai végzettség: Főiskolai / Egyetemi diploma
  • Jelentkezési határidő: 2020-02-20
Auchan Magyarország Kft.

Munkavégzés helye

Budaörs Központ