A állásra való jelentkezéshez be kell jelentkezned, vagy, ha még nincs fiókod, regisztrálhatsz egyet.

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Legyél csapatunk tagja! Ragadd meg a lehetőséget!

Feladatok

  • Kedves Leendő SZIE-s Hallgató!
  • A Szent István Egyetem Élelmiszertudományi Kara és az Auchan Retail Magyarország kidolgozott egy gyakorlatorientált duális képzést, melynek keretében a SZIE Élelmiszermérnök alapképzésben résztvevő hallgatók elméleti képzésük mellett a kereskedelemben szerezhetnek szakmai gyakorlatot. A duális képzés célja, hogy megtaláljuk a jövő kereskedőit, elindítsuk őket a pályán, megismertetve velük a kereskedelmi szakma alapjait.

Elvárások

  • Duális képzés felépítése
  • A teljes duális képzés időtartama 7 félév (utolsó félév szakmai gyakorlat), azaz tanévenként 26 hét elmélet az egyetemen és 22 hét gyakorlat az Auchan-nál. Ezalatt az idő alatt, az egyetemen megszerzett elméleti ismeretek mellett az Auchannál sajátíthatod el a kereskedelmi szakmát, megismerheted és részese lehetsz egy multinacionális vállalat mindennapjainak.

Előnyök

  • Felvételi eljárás:
  • 1. Általános felsőfokú eljárás + Vállalati felvételi szakasz
  • A gyakorlati képzésen azok a hallgatók vehetnek részt, akiket az Auchan Retail Magyarország kiválasztott, és akiket a SZIE Élelmiszertudományi Kara a duális képzésre átsorolt. Mindkét feltételnek egyszerre kell megfelelni!
  • Az Auchan Retail Magyarország a kiválasztásra vonatkozó döntését nem köteles indokolni.

Juttatások

  • Publikálva: 2020-01-06
  • Munkaviszony: Határozott időre
  • Foglalkoztatás:
  • Iskolai végzettség: Középiskolai érettségi
  • Jelentkezési határidő: 2020-06-15
Auchan Magyarország Kft.

Munkavégzés helye

Auchan Retail Mo. Központja és telephelyei