Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Válaszd azt, ami leginkább TE vagy!

Feladatok

  • Kedves Leendő BGE-s Hallgató!
  • A Budapesti Gazdasági Egyetem Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar, valamint a Külkereskedelmi Kar és az Auchan Retail Magyarország kidolgozott egy gyakorlatorientált duális képzést, melynek keretében a Kereskedelem és Marketing (KVIK) és a Nemzetközi gazdálkodás (KKK) alapképzésben résztvevő hallgatók elméleti képzésük mellett a kereskedelemben szerezhetnek szakmai gyakorlatot. A duális képzéssel az a célunk, hogy megtaláljuk a jövőbeli szakembereinket, valamint biztosítsuk a vezetői utánpótlásunkat.

Elvárások

  • A teljes duális képzés időtartama 7/8 félév (utolsó félév szakmai gyakorlat), azaz tanévenként 26 hét elmélet az egyetemen és 26 hét gyakorlat az Auchan-nál.
  • Eljárás menete:
  • június 15-ig - jelentkezési határidő
  • június 20-tól - felvételi eljárás indul
  • július 1-jétől a felvételt nyertek tájékoztatása

Előnyök

  • Felvételi eljárás:
  • 1. Általános felsőfokú eljárás + Vállalati felvételi szakasz
  • 2. Jelentkezés önéletrajzzal (motiváció feltüntetésével)
  • A gyakorlati képzésen azok a hallgatók vehetnek részt, akiket az Auchan Retail Magyarország kiválasztott, és akiket a Budapesti Gazdasági Egyetem a duális képzésre átsorolt. Mindkét feltételnek egyszerre kell megfelelni!
  • Az Auchan Retail Magyarország a kiválasztásra vonatkozó döntését nem köteles indokolni.

Javadalmazások

  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes duális alapbér
  • Cafeteria kártya
  • Publikálva: 2024-02-16
  • Munkaviszony: Határozott időre
  • Foglalkoztatás: Teljes munkaidős
  • Iskolai végzettség: Középiskolai érettségi
  • Jelentkezési határidő: 2024-06-15
Auchan Magyarország Kft.

Munkavégzés helye

Auchan Retail Mo. Központja és telephelyei