A állásra való jelentkezéshez be kell jelentkezned, vagy, ha még nincs fiókod, regisztrálhatsz egyet.

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Legyél csapatunk tagja! Ragadd meg a lehetőséget!

Feladatok

  • A rábízott kereskedelmi osztály munkájának irányítása kereskedelmi, gazdasági és csapatvezetői területeken
  • Csapata munkájának szervezése
  • Csapata motiválása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (akár pályakezdőként is)
  • Középfokú végzettség és több éves vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word, PowerPoint)
  • Precizitás és pontosság
  • Vásárlóközpontú, rugalmas személyiség
  • Szervezőkészség és döntéshozó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Dinamikus személyiség
  • Jó teherbíró képesség

Előnyök

  • Kereskedelmi tapasztalat

Munkakörülmények

  • • A program résztvevője egy gyakorlat-, és tapasztalat-orientált fejlesztő program aktív részesévé válik, amelyben már az indulástól kezdve kereskedelmi feladatokat, saját felelősségi területet kap
  • • A Középvezetői Integrációs Program teljes időszaka alatt fix jövedelemben részesül a résztvevő
  • • A 16 hetes időtartamú szakmai integráció lehetőséget biztosít a gyakorlatra és aktív kereskedelmi terepmunkára épülő fejlődésre, amit szintetizáló tantermi képzések egészítenek ki. Mindez maximálisan támogatja egy áruházi osztály kereskedelmi és akciós politikájának megismerését, és annak elsajátítását, hogy hogyan lehet az adott terület gazdasági eredményeit alakítani.
  • • A középvezető-jelölt az első naptól kezdve a program befejezéséig, szakmai mentora közvetlen támogatásával fejlődik, sajátítja el a kereskedelmi, vezetői feladatokat, hogy a későbbiekben képes legyen önállóan egy 3-15 fős kereskedelmi csapat vezetésére.

Juttatások

  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Cafetéria kártya
  • Többrétű prémiumrendszer
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • Mobiltelefon használat (korlátlan előfizetéssel és 3 GB mobil internettel)
  • Publikálva: 2019-10-25
  • Munkaviszony: Határozatlan időre
  • Foglalkoztatás: Teljes munkaidős
  • Iskolai végzettség: Középiskolai érettségi
  • Jelentkezési határidő: 2019-12-31
Auchan Magyarország Kft.

Munkavégzés helye

Budapest és vonzáskörzete