A állásra való jelentkezéshez be kell jelentkezned, vagy, ha még nincs fiókod, regisztrálhatsz egyet.

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Legyél csapatunk tagja! Ragadd meg a lehetőséget!

Feladatok

  • folyamatszervezési, -fejlesztési workshopok önálló facilitálása
  • end-to end folyamatok azonosítása, felülvizsgálata, a hatékonyság növelésére irányuló fejlesztési lehetőségek azonosítása és a jóváhagyott fejlesztések bevezetésének támogatása
  • folyamat-mérőszámok definiálása
  • csoportos problémamegoldó workshopok önálló szervezése és facilitálása
  • üzleti folyamatok teljes körű dokumentálása, szabályzatok, procedúrák, munkautasítások írása
  • képzési anyagok önálló kidolgozása és képzések önálló tartása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 3 év szolgáltatásban/kereskedelemi szektorban/gyártó vállalat támogató/szolgáltató folyamatainak fejlesztésében szerzett folyamatszervezői/folyamatfejlesztési szakértői/specialista/tanácsadói tapasztalat
  • minimum 3 év folyamatfejlesztő workshopok önálló vezetésében szerzett tapasztalat (referencia projektek megadása kötelező)
  • tanácsadói attitűd, projekt szemlélet, változások bevezetésének képessége

Előnyök

  • folyamatfejlesztés, strukturált problémamegoldás területen szerzett tanúsítványok
  • nagyvállalati projektekben szerzett tapasztalat
  • francia nyelv ismerete

Feltételek

  • folyamatfejlesztésre irányuló képzések önálló fejlesztésében és vezetésében szerzett tapasztalat
  • folyamatfejlesztéssel kapcsolatos szervezeti változások változásvezetésében szerzett tapasztalat
  • problémamegoldó workshopok önálló vezetésében szerzett tapasztalat
  • elkötelezettség a folyamatos fejlődés iránt, szakmai hitelesség
  • kiváló problémamegoldó készség
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • proaktív és kreatív hozzáállás
  • angol szakmai nyelv aktív használata, workshop facilitálási képesség angol nyelven

Juttatások

  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Cafetéria kártya
  • Többrétű prémiumrendszer
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • Mobil telefon
  • Laptop
  • Publikálva: 2019-11-04
  • Munkaviszony: Határozatlan időre
  • Foglalkoztatás: Teljes munkaidős
  • Iskolai végzettség: Főiskolai / Egyetemi diploma
  • Jelentkezési határidő: 2019-11-17
Auchan Magyarország Kft.

Munkavégzés helye

Budaörs Központ